Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Депутати України хочуть створити молодіжні центри праці та кар'єри Друк
Новини
Четвер, 21 квітня 2011, 09:46

 

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону про внесення змін до закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо удосконалення діяльності установ соціального обслуговування молоді та центрів соціальних служб для молоді).

 Законопроект № 8383 від 12.04.2011 вже переданий на розгляд комітету народним депутатом від Партії регіонів Андрієм Пінчуком.

У законопроекті пропонується конкретизувати визначення суб'єктів соціальної роботи з молоддю, а саме - центрів соціальних служб та установ соціального обслуговування, визначивши їх організаційно-правовий статус у наданні соціальної допомоги та підтримки молоді, молодим сім'ям з дітьми, гарантувавши тим самим молодим громадянам та сім'ям право на отримання такої допомоги.

Законопроект також передбачає внесення зміни до чинного законодавства в частині визначення організаційно-правової форми діяльності молодіжних центрів праці, передбачивши їх існування як в якості державних, так і в якості комунальних установ. До того ж пропонується визначити їх як молодіжні центри праці та кар'єри, оскільки сьогодні побудова успішної кар'єри для молодої людини є одним з важливих аспектів її самореалізації в житті.

Джерело: http://ubr.ua/

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua