Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах Друк
Новини
Вівторок, 26 квітня 2011, 12:04

За даними Кабінету Міністрів України на засіданні 13 квітня 2011 року була затверджена постанова “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для охорони праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах”.

Цей Порядок передбачає механізм використання у 2011 році коштів, передбачених у Державному бюджеті України за програмою “Охорона праці та підвищення техніки безпеки на вугледобувних підприємствах, а саме оснащення новітніми приладами контролю за параметрами шахтної атмосфери та засобами контролю параметрів дегазації”.

Прийняття постанови дозволяє встановити прозорість у здійсненні розподілу бюджетних коштів за цією програмою та відповідний контроль за їх цільовим та ефективним використанням.

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua