Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Нові повноваження Сергія Тігіпка Друк
Новини
П'ятниця, 29 квітня 2011, 11:20

 

За даними Міністерства соціальної політики України Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням надав Віце-прем’єр-міністру України – Міністру соціальної політики Сергію Тігіпку повноваження на представництво інтересів Уряду в ході проведення консультаційних (узгоджувальних) зустрічей з остаточного врегулювання колективного трудового спору між Федерацією профспілок України та Кабінетом Міністрів України з правом підписання угоди (домовленостей) про його розв’язання.

Як відомою, 11 лютого 2009 року Президія Федерації профспілок України (ФПУ) прийняла рішення про вступ у колективний трудовий спір з Кабінетом Міністрів України у зв’язку з невиконанням Урядом деяких норм Генеральної угоди на 2008-2009 роки.

Колективний трудовий спір між ФПУ і Кабінетом Міністрів України було зареєстровано розпорядженням Національної служби посередництва і примирення НСПП) від 02.03.09 р. № 049-р. Він розглядався примирними органами, - по 10 вимогах з 12 були знайдені узгоджені рішення.

9 листопада 2010 року підписано Генеральну угоду на 2010-2012 роки. Цей документ містить низку положень, що врегульовують питання, які були предметом колективного трудового спору, та спрямовані на виконання рішень примирних органів.

Президія ФПУ від 01.12.2010 № п-44-3 прийняла рішення вважати колективний трудовий спір між Федерацією профспілок України та Кабінетом Міністрів України врегульованим, оскільки більшість рішень примирної комісії та трудового арбітражу виконано. Стосовно інших питань, які були предметом колективного трудового спору та не втратили актуальності, досягнуто домовленості про їх вирішення у рамках Генеральної угоди на 2010-2012 роки.

У зв’язку з підписанням нової Генеральної угоди Мінпраці звернулось до ФПУ та запропонувало підписати Угоду про вирішення колективного трудового спору, проект якої було надіслано ФПУ.

Федерація профспілок доопрацювала і запропонувала свою редакцію проекту Угоди, до змісту якої було включено положення, що не було предметом колективного трудового спору, тому запропонована Угода не була підписана Урядовою стороною у грудні 2010 року.

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua