Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Парламент розглядає законопроект “Про законодавче забезпечення реформування пенсійної системи” Друк
Новини
Вівторок, 14 червня 2011, 18:25

 

Президент України Віктор Янукович через свого представника у Верховній Раді народного депутата фракції ПР Юрія Мірошниченка вимагає від парламенту розглянути на цьому тижні законопроект №7455 (“Про законодавче забезпечення реформування пенсійної системи”).

Уряд доопрацював законопроект про пенсійну реформу, але він, як і раніше, містить безліч непопулярних норм. Зокрема, норму про підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років на 6 місяців щороку протягом 10 років.

До того ж, планується збільшити мінімально необхідний страховий стаж для отримання пенсії за віком з 5 до 15 років і підвищити нормативну тривалість страхового стажу для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі для жінок з 20 до 30 років і для чоловіків - з 25 до 35 років.

Пропонується збільшити вік виходу на пенсію для чоловіків-держслужбовців - 62 роки. Проте цей вік буде максимальним і продовжити перебування на держслужбі з 2013 року вже буде неможливо.

Також пропонується збільшити необхідну вислугу для військовослужбовців - з 20 до 25 років.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua