Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Кабмін відпрацював законопроект про легалізацію заробітної плати Друк
Новини
Вівторок, 14 червня 2011, 18:56

Кабінет міністрів України відпрацював законопроект про легалізацію заробітної плати. Про це на телеканалі "Інтер" повідомив віце-прем'єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

"Немає легких шляхів. Нам, безумовно, потрібно збільшувати економічне зростання, тому що це дає нові робочі місця, сприяє збільшенню заробітної плати. Так як попит на робочу силу збільшується, нам потрібно провести легалізацію, і ми вже повністю відпрацювали відповідний закон. Я хочу комплексно прийняти ще декілька законів і взагалі я їх підготую. У вересні ми почнемо про це говорити", - зазначив міністр.

Крім того, Тігіпко додав, що тривалий процес обговорення Пенсійної реформи в Україні "пішов на користь".

"Я спочатку теж був налаштований, щоб все швидко прийняти, але зараз я бачу, що ми вже вісім місяців обговорюємо це питання, я бачу, що це пішло нам на користь. Тому що ми практично вперше обговорюємо таке складне питання в сучасній історії України. Такі питання проходять достатньо жорстко в Європі, але суспільство при всіх жорсткостях ділиться як мінімум 50 на 50... Сьогодні (Ангела) Меркель заявила, що пенсійний вік в Європейському Союзі повинен складати 70 років. Пенсійний вік в переважній кількості країн складає 65-70 років, а в більшості країн і для чоловіків і для жінок він становить 65 років. В деяких країнах пенсійний вік складає 67 років. " - зазначив міністр.

Ми проходимо важкий етап, він не легко проходить: я двічі зустрічався з представниками регіонів і вони теж про це достатньо жорстко говорять. Тому що вони їздять в регіони, вони слухають людей. Але я ще раз хочу зазначити, що якби ми мали якусь мінімальну альтернативу, ми б могли піти цим шляхом", - сказав Тігіпко.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua