Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
В. Литвин: Закон щодо реформування пенсійної системи має відображати узгоджену позицію парламенту Друк
Новини
Неділя, 19 червня 2011, 12:01

За даними Верховної Ради України Володимир Литвин закликає парламентаріїв відповідально поставитися до ухвалення в остаточному читанні закону про пенсійну реформу.

Підсумовуючи у четвер обговорення трьох законопроектів щодо реформування пенсійної системи, В. Литвин зазначив, що жоден з них не є досконалим. Разом з тим, керівник парламенту наголосив, що, незважаючи на політичні уподобання, народні депутати мають відповідально поставитися до пенсійної реформи.

"Чи влаштовує нас те, що запропоновано у трьох законопроектах? Думаю, відповідь однозначна - ні. Ми можемо продовжувати і далі змагатися у політичних вправах, витончено звинувачувати один одного, але відповідальність лежить на всіх нас", - сказав В. Литвин, підкресливши, що депутати повинні "приймати серйозні рішення і нести серйозну відповідальність".

При цьому В. Литвин наголосив на необхідності проведення інвентаризації законодавства, що регулює відносини у соціальній сфері, зазначивши, що відповідні закони передбачають "неотоварені" соціальні пільги на суму 160 млрд. грн.

За словами керівника парламенту, народні депутати мають усвідомити з якою метою запроваджується пенсійна реформа, оскільки, за його словами, "ми намагаємося законами пристосуватися до ситуації, а не виправити її".

Підсумовуючи, В. Литвин запропонував колегам "відповідально підійти до ситуації" і визначитися щодо одного із запропонованих законопроектів, після чого доопрацювати його у комітетах, "виробити наше спільне бачення і прийняти закон, який матиме високу кондицію".

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua