Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Сергій Тігіпко: Пенсійні виплати будуть осучаснені Друк
Новини
Вівторок, 21 червня 2011, 14:14

За даними Кабінету Міністрів України депутати зробили свій внесок у відновлення соціальної справедливості, проголосувавши за пенсійну реформу в першому читанні. Про це заявив віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко. «Я вдячний депутатам, які відповідально підійшли до питання пенсійної реформи. Пенсійна реформа – це крок до відновлення соціальної справедливості. І я радий, що ця ініціатива уряду знайшла розуміння і підтримку в парламенті», – заявив Сергій Тігіпко.

Разом з тим віце-прем’єр зазначив, що реформу потрібно якнайшвидше ухвалити в цілому. «Я просив би всі зацікавлені сторони надати свої пропозиції з тим, щоб ми зараз швидко їх розглянули та відпрацювали разом з парламентським комітетом. Після цього необхідно ухвалювати закон в цілому», – підкреслив Тігіпко.

Він також додав, що пенсійна реформа – це тільки перший крок до серйозних змін у соціальному забезпеченні. Більш ефективно вона спрацює за умови проведення інших реформ.

На переконання Сергія Тігіпка, найближчим часом необхідно зосередитися на створенні дієвого механізму «осучаснення» пенсій, (перерахунок пенсійних виплат на основі підвищених показників середньої заробітної плати). «У червні Міністерство соціальної політики подасть на розгляд Кабміну законопроект про «осучаснення пенсій». Ми будемо наполягати на тому, щоб майже 10 мільйонам українців серйозно підняти пенсії. Відповідні розрахунки ми вже маємо», – заявив Тігіпко.

Крім того, пріоритетним віце-прем’єр назвав проведення легалізації заробітних плат та удосконалення законодавства щодо другого рівня пенсійної системи – обов’язкового накопичувального страхування.

«Ми пропишемо умови для впровадження другого рівня, щоб дійсно захистити інвестиційний прибуток, обмежити можливість посередників заробляти на коштах пенсіонерів», – підкреслив Сергій Тігіпко.

«Сподіваюся, депутати будуть і надалі так само уважно ставитися до пропонованих урядом рішень, адже в руках влади сьогодні – доля країни», – підкреслив Сергій Тігіпко.

16 червня Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи. «За» проголосувало 245 народних депутатів.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua