Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Микола Азаров: Пенсійна реформа - це шлях, яким рухаються всі розвинуті країни Друк
Новини
Вівторок, 21 червня 2011, 16:46

За даними Кабінету Міністрів України пенсійна реформа проводиться заради інтересів людей. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі програми «Іспит для влади» на Першому національному.

«Створюється система, яка дозволить не тільки значно збільшити розмір пенсії нашому майбутньому пенсіонерові, але й дозволяє використовувати його гроші для інвестицій, модернізації країни, для її розвитку. Тобто ми йдемо тим шляхом, яким йшли і практично йдуть усі розвинені країни», - зазначив Микола Азаров.

За його словами, рішення реформувати вітчизняну пенсійну реформу вимушене, воно дозволить стабілізувати ситуацію в галузі пенсійного забезпечення та збільшити розмір пенсії. «Тому ми повинні піти на це рішення. Поки ще багато людей, можливо, не розуміють або не сприймають його, але, безумовно, пройде 5-10 років, всі забудуть ці дебати, які відбуваються зараз, і переконаються, що реформа проведена заради інтересів людей», - запевнив Азаров.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua