Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Прискорено процедуру призначення пенсій матерям-героїням Друк
Новини
Вівторок, 21 червня 2011, 17:01

За даними Верховної Ради ухвалено Закон «Про внесення змін до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною» (щодо матерів, які мають п’ятеро і більше дітей). Відповідний законопроект, який було розроблено на виконання доручення Кабінету Міністрів, представив на пленарному засіданні Парламенту заступник Міністра соціальної політики України – керівник апарату В’ячеслав Коломієць.

Урядовець, зокрема, повідомив, що, за інформацією Комісії державних нагород та геральдики при Президентові України, у 2011 році передбачається присвоїти почесне звання «Мати-героїня» майже 31 тис. матерів, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку.

З метою прискорення призначення пенсії даній категорії осіб ухваленим законом це право передається до комісій з встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Раді Міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях. При цьому зберігається чинний розмір такої пенсії – від 35 до 40 відсотків прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua