Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Володимир Литвин: Якість закону про пенсійну реформу важливіша, ніж дата його прийняття Друк
Новини
П'ятниця, 01 липня 2011, 17:02

За даними Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що якість закону про пенсійну реформу важливіша, ніж дата його прийняття. Про це він заявив в програмі «Про головне» на Першому національному телеканалі, відповідаючи на запитання, чи буде продовжено роботу нинішньої сесії парламенту, якщо постане завдання прийняти закон про пенсійну реформу. 

«Я ставив би питання в такій площині: потрібно дивитись на те, що приймати, а не пришвидшувати темпи, щоб прийняти документ до завершення сесії»,- зазначив Голова Верховної Ради України. «Як керівник парламенту я такого завдання не ставлю», - наголосив він.

За словами В. Литвина, якщо цей законопроект буде підготовлений відповідним профільним комітетом Верховної Ради до третього або п´ятого липня, його буде винесено на розгляд парламенту.

«Коли буде підготовлено зрозумілий та прийнятний законопроект, тоді й будемо його розглядати», - підкреслив керівник українського парламенту. На його думку, поспішати з визначенням дати його ухвалення не потрібно.

Відповідаючи на запитання щодо рішень, які Верховна  Рада  України  має  прийняти  до  кінця  сесії, В. Литвин зазначив, що парламенту необхідно встигнути внести зміни до Податкового кодексу. Він повідомив, що звертався до профільного парламентського комітету з тим, щоб в ньому узагальнили всі законопроекти, що передбачають зміни до Податкового кодексу, та підготували «системні зміни, які врахували б всі пропозиції, які надійшли від депутатів та уряду». На думку В. Литвина, «це ключовий момент в роботі Верховної Ради на період з п´ятого по восьме липня».

Крім того, вважає керівник українського парламенту, якщо буде готовий законопроект про земельний кадастр, його «також необхідно розглянути, щоб в нас була можливість наводити порядок в земельних питаннях».

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua