Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Микола Томенко: Кращий подарунок від опозиції Президенту - несхвалення пенсійної та інших антинародних реформ Друк
Новини
Четвер, 07 липня 2011, 12:03

За даними Верховної Ради України Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко вважає, що кращим подарунком Президенту від опозиції було б несхвалення пенсійної та інших антинародних реформ. Про це М.Томенко сказав, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи планує опозиція відзначати день народження Президента Віктора Януковича (як відомо, В.Янукович народився 9 липня 1950 року) та який подарунок йому готує.

«Кращим подарунком для В.Януковича було б неухвалення антинародних законопроектів, що розглядатимуться у парламенті, передусім, у четвер»,- сказав М.Томенко. «Не підтримка антинародної пенсійної реформи, законопроектів, якими скорочуються заклади охорони здоров´я, зменшуються соціальні пільги тощо», - пояснив він.

На переконання Віце-спікера, це дійсно був би реальний подарунок Віктору Януковичу, оскільки він сприяв би збільшенню популярності Президента України. «Натомість, як не дивно, Партія регіонів та її союзники, голосуючи за ці законопроекти, передусім це стосується підвищення пенсійного віку, збільшення трудового стажу, можливість скорочення закладів охорони здоров´я зроблять «своєрідний подарунок» до дня народження Президента, оскільки очевидно, що після ухвалення цих реформ рейтинг його популярності суттєво знизиться», - зауважив Микола Томенко.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua