Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Віце-прем`єр-міністр Сергій Тігіпко переконаний, що Україні необхідне реформування трудового законодавства. Друк
Новини
П'ятниця, 08 липня 2011, 16:44

Віце-прем`єр-міністр Сергій Тігіпко переконаний, що Україні необхідне реформування трудового законодавства.

 

Заступник Голови Уряду України, Сергій Тігіпко прокоментував результати дослідження Світовим банком тіньового сектору зайнятості, висловивши позицію щодо крайньої необхідності прийняття нового Трудового кодексу України та ряду законів для виведення доходів українців з тіні.

У звіті Світового банку відзначено, що Україна лідирує в списку «найгірших» економік, зокрема, через те, що значна більшість працездатного населення країни продовжує працювати без оформлення трудових книжок і отримує заробітну плату «в конвертах».

Однак, міністр соціальної політики також зазначив, що адміністративні заходи потрібно поєднувати із економічними стимулами для ефективнішого вирішення проблеми.
При цьому, як сказав політик, варто переймати світовий досвід врегулювання трудових відносин і відходити від архаїчної методики чинного Кодексу законів про працю, прийнятого ще за радянських часів. Треба осучаснити процедуру прийняття на роботу і звільнення, а також зробити тимчасовий найм в сільському господарстві та будівництві легальним.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua