Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Нові протести проти прийняття трудового кодексу у другому читанні пройдуть під стінами Комітетів Верховної Ради Друк
Новини
Понеділок, 14 листопада 2011, 11:51

14 листопада під стінами Комітетів Верховної Ради України пройдуть пікетування проти внесення до другого читання проекту Трудового Кодексу. Про це заявили Автономна спілка трудящих і незалежна профспілка "Захист Праці". 

Організатори заявляють, що що Трудовий кодекс має на меті спростити процедуру звільнення з роботи, фактично збільшити тривалість робочого дня і тижня, легалізувати відеоспостереження на робочому місці, дати право роботодавцям приймати постанови, які можуть заміняти колективні трудові договори. Також новий ТК звузить права та можливості профспілок.

На думку представників Конфедерації вільних профспілок України законопроект в нинішній редакції є антисоціальним і неприйнятно звужує права і гарантії найманих працівників та профспілок Також вони стверджують, що його прийняття викличе масову хвилю ухиляння роботодавців від укладання колективних договорів, зведе нанівець діяльність Комісій з трудових спорів, оскільки надасть кожному з членів комісії право вето щодо будь-яких її рішень.

Нагадаємо, що в першому читанні законопроект № 1108 було проголосовано у 2008 році. Активна громадська критика вже більше трьох років примушує ВР відтерміновувати прийняття цього антиконституційного закону.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua