Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Ратифікувано Конвенцію про правовий статус трудящих мігрантів в СНД Друк
Новини
Вівторок, 27 грудня 2011, 18:30

21.12.2011 року парламент прийняв закон, яким ратифіковано Конвенцію про правовий статус трудових мігрантів і членів їх сімей держав-учасниць СНД, яка на відміну від Європейської конвенції про правовий статус трудових мігрантів поширює свою дію також на сезонних мігрантів та прикордонних працівників.
Відповідно до положень цієї Конвенції, її дія не поширюється на: осіб, направлених до міжнародних організацій чи найнятих міжнародними організаціями, установами чи будь-якої зі Сторін Конвенції для виконання поза її територією офіційних функцій; осіб, які, будучи громадянами однієї країни, виконують роботу на території іншої країни від імені та в інтересах організації, що має філії (представництва) на території цієї іншої країни; осіб, які займаються підприємницькою діяльністю; осіб, що клопочуть про надання їм статусу біженця або притулку на території приймаючої країни або отримали такий статус; священнослужителів, які займаються релігійною діяльністю в офіційно зареєстрованих релігійних організаціях приймаючої країни; моряків; осіб, які приїжджають з метою навчання; осіб, акредитованих на території приймаючої країни як співробітників представництв іноземних фірм або ЗМІ.
Даною Конвенцією передбачений досить широкий перелік прав для трудових мігрантів, схожий з правами громадян країни, зокрема члени сімей таких працівників (крім прикордонних та сезонних працівників) мають право на загальну та додаткову професійну освіту, як і громадяни приймаючої сторони. Також країни-учасниці гарантують, що ніхто, окрім компетентного органу, який діє при цьому на підставі та в порядку, передбаченому законодавством приймаючої країни, не може вилучити документи, що засвідчують особу та документи, що дають право на в’їзд, перебування і (або) здійснення оплачуваної трудової діяльності мігрантом і членами його сім’ї. Вилучення зазначених документів, санкціоновано компетентними органами і лише за умови наявності виданого офіційного документа, що підтверджує таке вилучення. Дія Конвенції передбачена протягом п’яти років з дати вступу її в силу та може бути продовжена щоразу на такий самий період, якщо Сторони не приймуть іншого рішення.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua