Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Уряд затвердив посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Друк
Новини
Четвер, 28 березня 2013, 19:00

Як передбачається Постановою Кабінету Міністрів „Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", затвердженою 27 березня 2013 року на засіданні Уряду, з 1 січня 2013 року посадовий оклад працівника першого тарифного розряду встановлено у розмірі 852 гривні.

 Згідно з документом, підготовленим Мінсоцполітики, передбачено затвердити з 1 січня 2013 року посадовий оклад працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки у розмірі 852 гривні. При цьому, грошовий розрив між цим посадовим окладом і мінімальною заробітною платою (1147 грн.) збережеться на рівні грудня 2012 року, тобто у сумі 295 гривень.

 Також Постанова передбачає встановлення у штатних розписах посадового окладу працівника першого тарифного розряду на рівні мінімальної заробітної плати – 1147 грн. з відповідною його диференціацією до 5 тарифного розряду включно.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua