Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
У 2013 році за сприяння держави буде оздоровлено майже 3 мільйони дітей Друк
Новини
П'ятниця, 05 квітня 2013, 08:01

В цьому році за підтримки держави буде оздоровлено майже 3 мільйони дітей шкільного віку.  Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська по завершенню парламентських слухань щодо оздоровлення дітей.

«2013 року ми плануємо  забезпечити оздоровленням та відпочинком близько 3 мільйонів дітей шкільного віку, що на 100 тис. більше, ніж минулого року. У відносних цифрах - це понад 68% від загальної кількості дітей шкільного віку. Ми відправимо на відпочинок та оздоровлення усіх без винятку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», - сказала Міністр.

   Окрім цього, Міністерство розробило Державну цільову соціальну програму оздоровлення і відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів на період до 2017 року. Цей дозволить системно та комплексно підійти до вирішення проблем, які на сьогодні існують  у сфері оздоровлення дітей.  

   Мінсоцполітики постійно працює над тим, щоб забезпечити відпочинком та оздоровленням максимальну кількість дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей-інвалідів, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, та інших дітей, які потребують особливої уваги з боку держави. Водночас, у питанні відпочинку та оздоровлення дітей, Міністерство наголошує на тому, що розраховує на допомогу і підтримку органів місцевого самоврядування, громадських організацій, благодійних фондів.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua