Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Громадськість зірвала засідання парламентського Комітету з приводу нового Трудового кодекс Друк
Новини
Четвер, 09 липня 2009, 11:43

Близько 25 пікетувальників зібралися на вулиці Банковій 6-8 біля входу в Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці, роздавали депутатам листівки, скандували «Ми – не раби!» та «Ні – новому Кодексу!», за допомогою мегафону зверталися до членів Комітету. Протестуючим вдалося загорнути у банер із написом «Ні рабському кодексу» одного з лобістів законопроекту - нардепа Михайла Папієва,  коли той поспішав на засідання.  Активність пікетувальників також змусила вийти з будинку Комітету одного з авторів нового Трудового кодексу, нардепа Ярослава Сухого. Той спробував привернути увагу журналістів, але спілкуватись із пікетувальниками конструктивно не забажав. Інший співавтор законопроекту – нардеп Василь Хара – взагалі відмовився спілкуватись із активістами, обізвав їх продажними, сів у авто і поїхав. Громадянський фронт проводжав його гаслами «Харі – по харі!»
Відео з акції можна завантажити тут - http://stb.ua/e107_plugins/videotv/videoview.php?view.13635.
Нагадаємо, що за прийняття нового Трудового кодексу у першому читанні проголосувала переважаюча більшість – 386 народних обранців. Законопроект одразу викликав неоднозначну оцінку суспільства. Громадянський фронт, зокрема, стверджує, що законопроект полегшує процедуру звільнення (згода професійної спілки на звільнення не потребуватиметься), запроваджує дискримінацію за місцем роботи (працівники «суб'єктів малого підприємництва» користуватимуться меншим об'ємом прав), надає право роботодавцю видавати власні нормативно-правові акти, які зможуть заміняти собою колективний договір і не потребуватимуть узгодження з профорганом.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua