Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Нові стандарти оздоровлення чорнобильців Друк
Новини
Понеділок, 10 червня 2013, 10:26

В міністерстві соціальної політики було розроблено новий Порядок, тепер, вже у цьому році будуть оздоровлюватись громадяни, постраждалі в наслідок аварії на ЧАЕС. За словами міністра соціальної політики Наталії Королевської, нововведення передбачає принципово нові стандарти оздоровлення чорнобильців та дітей-чорнобильців.

«Цього року на оздоровлення чорнобильців передбачено 370 млн. грн. Новим же Порядком ми фактично змінюємо підхід до забезпечення постраждалих громадян санаторно-курортними путівками та путівками на відпочинок. Зокрема, відбудеться упорядкування черги осіб, які мають право на отримання путівок, – гарантовано зберігається обліковий номер у черзі на наступний рік для тих чорнобильців, які не отримали путівки в поточному році. Крім того, вперше для постраждалих третьої та четвертої категорій виділяються пільгові путівки», - повідомила Міністр.

Крім того, посадовець зауважила, що відповідно до нового Порядку чорнобильці можуть вільно обирати санаторій для оздоровлення.

«З-поміж санаторіїв, які бажають приймати „чорнобильців”, визначено 67 санаторіїв, заїзди до яких розпочнуться з 11 червня поточного року. Міністерство своєчасно надало в регіони список таких санаторіїв та граничну кількість виділених путівок для самостійного вибору санаторіїв постраждалими особами та батьками потерпілих дітей», - сказала вона.

Разом з вищесказаним Наталія Королевська повідомила, що постраждалі від аварії на ЧАЕС могли почати лікування вже 11 червня, для чого регіони повинні були подати інформацію ще 6 червня, але надсилають її ще досі.

«Працівники Міністерства, щоб забезпечити чорнобильців оздоровчими путівками, працюють цілодобово і всі вихідні проведуть на роботі. І я вас попереджую, якщо 12 червня діти, потерпілі від  чорнобильської аварії, не виїдуть своєчасно до санаторіїв, – я особисто буду ініціювати перед Прем’єром кадрові рішення щодо керівників відповідних областей», - сказала Наталія Королевська.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua