Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
В Україні повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог Друк
Новини
Вівторок, 11 червня 2013, 08:02

Міністерство соціальної політики повідомило що в Україні повністю профінансовано перший транш державних соціальних допомог. Про це сповістив Віталій Мущинін, директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики.

«За оперативною інформацією, кошти державних соціальних допомог вже перераховані в райони. Тож протягом цього тижня усі, кому вони призначаються, зможуть їх отримати у поштових відділеннях та відділеннях банківських установ. Загалом ці потреби профінансовано майже 3 млрд. грн.», - сказав він.

Віталій Мущинін відзначив, що фінансування державних соціальних допомог, до яких належать «дитячі» гроші, виплати дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, а також з малозабезпеченості, відбувається вчасно та в повному обсязі

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua