Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Одинокі батьки отримали рівні з одинокими матерями права Друк
Новини
П'ятниця, 14 червня 2013, 07:53

Набув чинності закон, згідно якому одинокі батьки прирівнюються до одиноких матерів, і мають однакові права. Про це повідомив Руслан Колбаса, директор Департаменту сімї та дітей Міністерства соціальної політики України. Такі норми передбачені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків».

«Відтепер одинокі батьки отримали право так само, як і одинокі матері, звертатися до суду, якщо їм відмовили у прийнятті на роботу. Тобто у разі, якщо наявність у такого батька дитини віком до 14 років є єдиною пересторогою у керівництва, через яку претендента не взяли на посаду, це рішення він може оскаржити в суді», - сказав він.

Також, з моменту набуття законом чинності, одинокі батьки злобули право також, першочергово, одержувати житло. «Якщо раніше тільки одинокі матері мали змогу ставати на чергу для забезпечення житлом, то тепер це можуть зробити і батьки. І це абсолютно справедливо, оскільки такі батьки на рівні з жінками самотужки виховують дітей, тому мають користуватися рівними з ними правами», - повідомив Руслан Колбаса.

Відповідний законопроект був ухвалений Верховною Радою 15 травня та опублікований 11 червня.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua