Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Міліція не зможе штрафувати за порушення правил торгівлі Друк
Новини
Понеділок, 17 червня 2013, 09:41

Українська Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва схвалила законопроект, який має позбавити міліцію права складати адміністративні протоколи за порушення правил торгівлі на ринках, передає Коммерсант-Україна.

Як повідомило виданя Комерсант, голова Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Михайло Бродський схвалив проект закону,який позбавляє працівників міліції повноважень складати адміністративні протоколи за порушення правил торгівлі на ринках.
У виданні зазначають , що цей проект був розроблений в МВС. Слід звернути увагу, що право складати протоколи за порушення правил торгівлі на ринках закріплено за працівниками міліції ст. 255 Кодексу про адміністративні порушення (КпАП).

Законопроект пропонує виключити зі ст. 255 згадку про працівників міліції як про посадових осіб, яким надані такі повноваження. Зараз за порушення правил торгівлі на ринках передбачається штраф від 17 до 51 грн, а для посадових осіб - від 51 до 119 грн.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua