Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Заява Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко щодо проекту Державного бюджету на 2010 рік Друк
Новини
Середа, 16 вересня 2009, 10:24

Вчора, так як це і передбачено Бюджетним кодексом, 15 вересня, до Верховної Ради поданий збалансований, обговорений на всіх громадських слуханнях, обговорений з усіма регіональними представниками місцевого самоврядування, виконавчої вертикалі проект бюджету. Це, дійсно, проект бюджету нелегкого року – кризового 2010 року. І цей бюджет не може мати легкі баланси і не може бути безпроблемним. Безумовно, проблеми є. Але в той же час я вже майже тиждень чую з усіх коридорів Секретаріату Президента, з усіх парламентських коридорів, від опозиції, я чую заяви з критикою до проекту Бюджету на 2010 рік, причому критика ця часто буває нищівною. Саме тому я хотіла б зараз зробити наступну заяву.

Для мене, як Прем’єр-міністра,  і для Уряду України важливо, щоб бюджет на 2010 рік був найкращим, найсбалансованішим, щоб він був спрямований для розвитку людини, для розвитку реального сектору економіки, для підтримки всього суспільства в цей важкий кризовий 2010 рік. І саме тому хотіла б, щоб всі, хто сьогодні критикує бюджет: Президент країни, його Секретаріат, Рада національної безпеки і оборони, парламентська опозиція, щоб вони замість пустопорожніх розмов, які нічого суспільству не дають, скористались своїми аналітичними центрами, своїми інтелектуальними можливостями, структурами і ресурсами і підготували для країни альтернативні проекти бюджету на 2010 рік. Я можу твердо сказати, якщо після суспільного обговорення будь-який альтернативний бюджет на 2010 рік буде кращим, збалансованішим, більш зрозумілим для країни, дійсно, який започатковує суттєві реформи, тобто кращий, ніж урядовий законопроект бюджету на 2010 рік, я гарантую, що у випадку підтримки суспільства будь-якого альтернативного проекту бюджету, наша урядова команда його розгляне.

Фракція в парламенті, яка представляє нашу політичну силу, за такий кращий, ніж урядовий, проект бюджету на 2010 рік з задоволенням проголосує.

Моя мета, як Прем’єр-міністра – не бути всередині будь-яких протистоянь політичних, будь-яких політичних сварок. Я хочу залишитися за межами всіх цих політичних сварок, політичних протистоянь. Моє завдання – мати найкращий, який сьогодні можна скласти, проект бюджету на 2010 рік, і тому з задоволенням розглянемо всі альтернативні варіанти.

І вважаю, що в цей важкий кризовий період потрібно не сваритися, не займатися критиканством, не влаштовувати політичні війни, не вчиняти пусті розмови, а давати країні результат. І саме тому з цієї хвилини я не приймаю ніякої неконструктивної критики, не приймаю ніяких гучних заяв від будь-яких опонентів Уряду, а чекаю тільки збалансованих альтернативних проектів, цілісних проектів бюджету на 2010 рік, причому з розбивкою по регіонах, з доведенням до кожного населеного пункта, з усіма балансами і всіма галузями, з макропоказниками, на яких буде забуватися цей проект бюджету на 2010 рік

І ми готові увійти в процес обговорення таких альтернатив, тому що для мене чим краще в країні, тим краще Уряду, кожному громадянинові і тому ми відкриті для такої дискусії.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua