Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Законопроект “Про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування (щодо посилення платіжної дисципліни стосовно сплати внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування)" Друк
Новини
Середа, 16 вересня 2009, 11:14

На адресу Спільного представницького органу профспілок надіслано для опрацювання Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законів України з питань загальнообов’язкового державного соціального страхування (щодо посилення платіжної дисципліни стосовно сплати внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування)».

При наявності – зауваження та пропозиції просимо надіслати на електронну  адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 18 вересня 2009 р.

Департамент з питань соціального захисту апарату ФПУ
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua