Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Ганна Герман: «Ми бачимо велику небезпеку в тому, що до розробки проекту бюджету були залучені і представники МВФ» Друк
Новини
Середа, 16 вересня 2009, 21:49

Народний депутат, заступник Голови Партії регіонів Ганна Герман під час сьогоднішнього брифінгу зазначила: «Ми неодноразово вимагали від цього уряду звіту про використання тих грошей, які він позичає у МВФ. Ми ставили це питання не раз, не два і не три. Ми вимагали, щоб були озвучені ті умови, на яких уряд бере кредити. Але жодного разу про це ніхто публічно не звітував, і в Кабміні вдають, що цієї проблеми не існує».

І додала:
- В цьому ми бачимо закритість нинішнього уряду, в цьому ми бачимо непрозорість процесів і непрозорість бюджетного процесу в тому числі. Ми бачимо велику небезпеку в тому, що до розробки проекту бюджету були залучені і представники МВФ. Це вперше в історії держави, коли влада поступилася такою значною частиною незалежності України - дала міжнародним валютним організаціям, які дають їй кредити, розробляти державний бюджет. Допустила до святая святих, що не прийнято в жодній нормальній, цивілізованій і по-справжньому незалежній країні.

Нас це дуже турбує. Ми ставили це питання і будемо ставити, але влада сьогодні займається виключно самопіаром, влада займається виключно виборами, і ви знаєте, що вже подаються стратегії, як буде БЮТ іти до президентських виборів, але й досі не подано стратегії виходу України з кризи.

Прес-служба Партії регіонів
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua