Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють професійну діяльність у сфері надання соціальних послуг! Друк
Новини
П'ятниця, 04 вересня 2009, 19:02

З метою приведення у відповідність до Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності” та постанов Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 № 498 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2000 р. № 1755” та від 21.05.2009 р. № 501 „Про внесення змін до переліку документів, які додаються до заяви про видачу ліцензії для окремого виду господарської діяльності” наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 14.08.2009 № 312 внесені зміни до Регламенту щодо порядку видачі, переоформлення та анулювання ліцензії Міністерства праці та соціальної політики України на провадження професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.03.2009 № 106 „Про деякі питання організації роботи щодо видачі, переоформлення та анулювання ліцензії Міністерства праці та соціальної політики України на провадження професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг”.

Водночас, на виконання підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 „Про заходи щодо упорядкування державних, у тому числі адміністративних послуг” та відповідно до наказу Міністерства економіки України від 12.07.2007 № 219 (зі змінами) „Про затвердження Методичних рекомендацій щодо розроблення стандартів надання адміністративних послуг” наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 27.08.2009 № 325 затверджено Стандарт адміністративної послуги з ліцензування професійної діяльності у сфері надання соціальних послуг.

Типові форми заяв та нормативно-правові акти

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua