Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Колективний договір Друк
Новини
Понеділок, 02 листопада 2009, 21:24

В розділі зразків документів Порталу Трудове право опубліковано приклад колективної угоди, створеної у відповідності до вимог чинного трудового законодавства України досвідченими юристами.

Колективний договір є одним з перших документів, який перевіряється при здійсненні кадрового аудиту, або перший документ, який складається юристами при наданні послуг з юридичної підтримки з питань трудового права.

Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи.

Колективний договір може укладатися в структурних підрозділах підприємства, установи, організації в межах компетенції цих підрозділів.

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua