Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Публікація конкурсних робіт продовжується Друк
Новини
Середа, 03 лютого 2010, 11:20

Конкурс эссе В межах оголошеного конкурсу есе на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» публікація конкурсних робіт продовжується.

"Все еще сохраняющееся и растущее недоверие к государственным институтам и страх за права личности, которые испытывают граждане на всей территории нашей страны, не позволяют положительно оценить работу законодателей", - пише в своїй роботі Катерина Левенцова.

Нагадаємо, що до участі у конкурсі приймаються есе науково-публіцистичного змісту на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» обсягом 1000-1500 слів, українською або російською мовами. Роботи мають бути оригінальними й раніше не опублікованими. Учасниками конкурсу можуть бути студенти й молоді фахівці (18-30 років).

Роботи приймаються до 20 лютого 2010 року в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду в форматі *.doc, *.txt або *.rtf разом із заповненою анкетою учасника конкурсу.

Роботи будуть опубліковані в розділі на нашому сайті "Все про трудове право", присвяченому Конкурсу, із зазначенням автора матеріалу, а переможців буде нагороджено призами.

3 (три) перших призера Конкурсу отримають наступну грошову нагороду:

  • 500 грн. – за ІІІ місце;
  • 1000 грн. – за ІІ місце;
  • 1500 грн. – за І місце.

Призерам та учасникам Конкурсу також може бути запропоновано пройти стажування в адвокатських компаніях або адвокатів.

Ознайомитись із Офіційними правилами (умовами) Конкурсу можна на Інтернет-сайті http://trudovepravo.com.ua на сторінці умов конкурсу есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле».

 

Портал "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua