Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Термін прийняття конкурсних ЕСЕ подовжено Друк
Новини
Вівторок, 16 лютого 2010, 14:30

Конкурс есе «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле»

У зв’язку із збігом термінів подання конкурсних робіт та початком навчального семестру, на чисельні прохання викладачів та студентів ВУЗів подовжити терміни приймання конкурсних робіт на тему «Новий трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» конкурсною комісією прийнято рішення встановити кінцеву дату прийняття есе «20» березня 2010 року.

Отже, чекаємо есе науково-публіцистичного змісту на тему «Новий Трудовий кодекс – крок у майбутнє чи у минуле» обсягом 1000-1500 слів, українською або російською мовами до 20_березня_2010 року в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду в форматі *.doc, *.txt або *.rtf разом із заповненою анкетою учасника конкурсу.

Нагадаємо, що 3 (три) перших призера Конкурсу отримають грошову нагороду:

500 грн. – за ІІІ місце;
1000 грн. – за ІІ місце;
1500 грн. – за І місце.

Призерам та учасникам Конкурсу також може бути запропоновано пройти стажування в адвокатських компаніях або адвокатів.

Портал "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua