Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Євроклуб "Право і Захист" - інформаційний партнер порталу Друк
Новини
Середа, 10 березня 2010, 09:35

Информационный партнер порталаПортал "Все про трудове право" та Громадська організація Євроклуб "Право і Захист" (надалі - Євроклуб) об'єднують зусилля на шляху інформування громадськості щодо захисту своїх прав та свобод.

Євроклуб "Право і Захист" є неприбутковою громадською організацією.

Основною метою діяльності Євроклубу є:

  • захист прав, свобод і законних інтересів своїх членів;
  • сприяння інформуванню й вихованню молодих людей в дусі спільних європейських цінностей, встановлюючи партнерські стосунки із європейськими молодіжними неурядовими організаціями, підтримуючи курс України на інтеграцію в європейські структури;
  • сприяння забезпеченню прозорості, законності, демократичності виборчого процесу всіх рівнів, здійснення спостереження за виборами всіх рівнів.

Засновники Євроклубу раніше працювали в Міжнародному товаристві прав людини – Українська секція (2004-2008 роки). Команда, яка складає Євроклуб «Право і Захист», підготувала та виконала понад 30 проектів, як локального, так і міжнародного рівня.

портал "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua