Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Міжнародний конкурс есе «Права людини – моя власна думка» Друк
Новини
Четвер, 11 березня 2010, 11:25

 ВОСЬМИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРІВ – ЕСЕ «ПРАВА ЛЮДИНИ – МОЯ ВЛАСНА ДУМКА»Міжнародне товариство прав людини - Українська секція та Євроклуб "Право і Захист" у партнерстві із іншими інституціями оголошують Восьмий міжнародний конкурс учнівських та студентських творів-есе «Права людини – моя власна думка» (Восьмий конкурс), що присвячується 50-тій річниці заснування Європейського суду з прав людини.

Запрошуємо молодь, що навчається у 9-11 класах загальноосвітніх шкіл; у гімназіях; ліцеях; коледжах; професійно-технічних навчальних закладах, а також студентів вищих навчальних закладів України, до участі у Восьмому конкурсі. Конкурс є відкритим для молоді, що навчається у відповідних закладах країн Ради Європи. Запрошуються студенти та учні з Білорусі, Молдови та Росії – країн, які були постійними учасниками  І – VІІ Конкурсів.

На сайті Євроклуб "Право і Захист" розміщено перелік корисних ресурсів та програмного забезпечення, що допоможуть поглибити свої знання про Європейський суд з прав людини та суміжні питання.

Ми чекаємо від вас конкурсну роботу (КР)  за однією із наведених нижче 8 тем або за вільною темою:

  1. Європейському суду з прав людини (ЄСПЛ)- п’ятдесят! На чому ґрунтується, на ваш погляд, довіра європейців до ЄСПЛ ? (Гарантований судовий захист громадянина від свавіллядержави, чи.. ? )
  2. Що я дізнався про мій місцевий суд? Його досягнення і проблеми. (Чи наші судді користуються у своїй практиці ідеологією та конкретними рішеннями ЄСПЛ?)
  3. Суддя  та довершений суперкомп’ютер разом приймають рішення. Як вам подобається така ідея? (Як ви бачите її реалізацію?)
  4. Стрімко зростає кількість наших громадян, що звертається до ЄСПЛ і отримують позитивне рішення… Як це, на ваш погляд, співвідноситься з престижем держави та якістю національного судочинства щодо захисту прав людини?
  5. Держава гарантує звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина. У яких випадках, виходячи з вашого аналізу, громадяни не задовільні рішенням національного Суду і звертаються до міжнародного «арбітра» - ЄСПЛ?
  6. Якщо держава «програла», вона повинна виконати рішення Високих Європейських Суддів. Як найшвидше сформувати в моїй країні ефективну судову систему захисту прав людини?Міжнародний кримінальний суд ООН. Чому виникла необхідність створення міжнародного  судового механізму боротьби з безкарністю особи за скоєння злочину геноциду, злочинів проти людяності, військових злочинів та злочину агресії?
  7. Справедливий… незалежний … правовий … національний або міжнародний суд. Чи є судова система абсолютно досконалою інституцією на усі часи? (Може ви запропонуєте інший, принципово новий механізм захисту прав людини?)
  8. Вільна тема, що відповідає загальному спрямуванню Конкурсу. 

На сьогодні Оргкомітет отримав вже більше 800 заявок, тобто змагання очікується цікавим.

Термін подачі конкурсних робіт до 31 березня 2010 року.

Кожен учасник отримає офіційний Диплом з рейтинговими параметрами.

Учасники, які ввійдуть до фіналу Конкурсу - 20 учнів та 10 студентів - будуть запрошені до м. Києва (разом  зі своїми батьками або консультантами) для участі в Урочистій конференції, присвяченій завершенню Конкурсу, та нагороджені цінними призами. Відбудуться також зустрічі фіналістів з науковою, політичною, судовою елітою України та дипломатичним корпусом.

Прізвища Переможців Конкурсу - як правило, три особи - будуть оголошені під час Конференції. Вони отримають спеціальні нагороди, які за традицією Першого – Сьомого Конкурсів можуть полягати у стипендії на витрати, пов’язані з навчанням у ВНЗ, або поїздці до Центральних установ  Ради Європи тощо.

Детальні умови конкурсу на сайті Євроклуб "Право і Захист".

портал "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua