Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Приклад положення про мотивацію персоналу Друк
Новини
Вівторок, 22 червня 2010, 14:24

Положение о мотивации (премировании) персонала. СкачатьВ розділі зразків документів порталу «Все про трудове право» опубліковано приклад положення про систему мотивації трудового колективу.

Документ розроблений для мотивації персоналу лізингової компанії, де визначення параметрів стимулювання роботи э досить складним. Положення створено у відповідності до вимог чинного трудового законодавства України досвідченими юристами.

Ми вже писали, що на практиці, щоб мотивація персоналу не перетворилася у провокацію, необхідно розробити та затвердити внутрішній документ підприємства щодо порядку нарахування та виплати заохочувальних премій та бонусів.

З питань розробки положення про стимулюванням (мотивацію) персоналу з урахуванням специфіки Вашого підприємства Ви можете звернутися до відділу кадрового аудиту нашої компанії.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу «Все про трудове право»

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua