Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Сайт Сектора НСПП по роботі в місті Києві Друк
Новини
Середа, 16 червня 2010, 09:00

Cектора Національної служби посередництва і примирення по роботі в
місті КиєвіПредставники Сектора Національної служби посередництва і примирення по роботі в місті Києві не раз давали нашому порталу корисну інформацію та змістовні інтерв'ю.

З метою розповсюдження інформації щодо врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів) Сектором НСПП по роботі в місті Києві відкрито сайт http://www.nsppkiev.ucoz.com/.

Нагадаємо, що Національна служба посередництва і примирення є постійно діючим державним органом, створеним для сприяння врегулюванню колективних трудових спорів (конфліктів).

НСПП постійно здійснює моніторинг стану соціально-трудових відносин, аналізує причини виникнення розбіжностей між найманими працівниками та власниками, інформує та надає пропозиції відповідним органам державної влади, сторонам соціального діалогу щодо своєчасного вирішення та запобігання виникненню колективних трудових спорів, попередження страйків та акцій соціального протесту.

У 2009 році НСПП сприяла вирішенню 177 колективних трудових спорів (в т. ч. 166 спорів на виробничому рівні, 6 – на територіальному, 3 – на галузевому, 2 – на національному). Учасниками зазначених спорів стали 1 256 616 найманих працівників 5606 підприємств, установ та організацій, якими було висунуто 490 вимог.

 

портал «Все про трудове право»

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua