Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Перша інтерактивна практична конференція для малого та середнього бізнесу BizCamp Kyiv 2011 Друк
Новини
П'ятниця, 15 липня 2011, 10:39

30 липня в Києві відбудеться BizCamp Kyiv 2011 – інтерактивна практична конференція для більш ніж 500 представників малого та середнього бізнесу з усієї України.

Учасників конференції чекають 12 доповідей і 6 панельних дискусій з 50 успішними представниками бізнесу та провідних консалтингових компаній з усіх «основних функцій всередині бізнесу», ефективна робота яких забезпечує успішність компаній:
• особиста ефективність власника і керівника
• управління персоналом та рекрутинг,
• управління фінансами і пошук інвестицій,
• створення і управління інноваціями,
• створення команд і лідерство,
• маркетинг, продажі, PR,
• створення та управління клієнтськими базами,
• просування в інтернеті і соціальних мережах.
Під час доповідей та панельних дискусій учасники та експерти обміняються практичним досвідом за темами конференції, поділяться секретами успіху своїх компаній, заведуть нові корисні знайомства для бізнесу, покажуть і обговорять кейси, насущні проблеми і актуальні питання своїх компаній.

Унікальність BizCamp Києва 2011 для учасників - у можливості отримання комплексного погляду на свій бізнес і компанію зсередини і відповідей на питання щодо подальшого розвитку і оптимізації діяльності в ході доповідей, панельних дискусій та консультаційних сесій з експертами.
Доповіді пройдуть у форматі: 25/25 - 25 хвилин доповідь і 25 хвилин на запитання учасників.
Панельні дискусії пройдуть у форматі: 25/25 - 5 запрошених експертів для дискусії 5 хвилин розповідають про своє бачення питання і 25 хвилин всі експерти відповідають на запитання учасників.
Консультаційні сесії з екпертами та представниками консалтингових компаній: проходять весь день і спеціально організовані для надання можливості отримання практичних індивідуальних консультацій усіма учасниками конференції з питань своїх компаній.

Для організатора конференції – компанії бізнесменів – збирати бізнесменів під одним дахом і робити їх спілкування захоплюючим і максимально корисним стало вже доброю традицією. Перша інтерактивна практична конференція для малого та середнього бізнесу BizCamp Київ 2011 об'єднає в собі досвід проведення попередніх нетворкінгових та тренінгових заходів.

Дата і час - 30 липня з 10:00 до 18:00
Місце – Національний авіаційний університет
Участь можливо тільки за попередньою реєстрацією
Вартість участі залежить від дати Вашої оплати:
- 250 грн. При оплаті до 18 липня
- 300 грн. При оплаті з 18 до 28 липня
- 400 грн. При оплаті після 28 липня

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua