Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Збільшення заробітної платні медикам з 1 січня 2010 року Друк
Новини
Понеділок, 21 вересня 2009, 15:34

 

З 1 січня 2010 року заробітна платня працівників системи охорони здоров’я України збільшаться в середньому на 20%. Про це заявила сьогодні Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час відвідування Київської міської онкологічної лікарні.

Як повідомляє Управляння по зв’язкам із ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів України, Юлія Тимошенко також повідомила, що уряд продовжує фінансувати загальнонаціональну програму по боротьбі з онкологічними захворюваннями.

Нагадаємо, за результатами дослідження проблеми неформальних платежів у п’яти країнах-членах ЄС, а також в Україні (ASSPRO CEE 2007), що фінансується Євро, 90% дохід медичного персоналу в Україні залежать від платежів, що вони отримують від пацієнтів в якості неофіційної винагороди.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua