Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
За невиплату зарплатні - за грати! Друк
Новини
П'ятниця, 12 липня 2013, 09:40

narychnikiУ 2013 році в Україні збуджено 1696 кримінальних справ проти керівників підприємств, які мали заборгованість по виплаті заробітної платні працівникам.

Продовж першого півріччя 2013 року до правоохоронних органів надійшло 1872 скарги, стосовно невиплати зарплати працівникам підприємств різних форм власності. Щодо 1696 скарг були заведені кримінальні справи. Таку інформацію повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Зазначається, що на даний момент вже завершено 472 кримінальні справи стосовно затримок зарплати працівникам. Було притягнуто до відповідальності 69 керівників підприємств, що не виплачували заробітну платню, та ще 242 керівника було звільнено від кримінальної відповідальності, тому що було здійснено виплату зарплатні ще до збудження кримінальної справи.

У Міністерстві соціальної політики України зазначають, що за цей рік відносно підприємств які не виплачують заробітну плату працівникам було вжито дієві заходи. За останній час на державних підприємствах вдалося скоротити борг по зарплаті з 495 млн. гривень до 417 млн., а на комунальних підприємствах із 56,7 млн. до 34,9 млн. гривень.

Якщо Ви зіткнулися із порушеннями трудового законодавства або Вам необхідна консультація щодо управління кадрами на підприємстві, досвідчені фахівці Правової групи Honcharuk & Partners нададуть Вам професійну юридичну підтримку та правовий захист.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua