Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Зміни у роботі Державної служби зайнятості Друк
Новини
Понеділок, 15 липня 2013, 09:15

Logo1222222У Міністерстві соціальної політики та праці вважають, що збільшення кількості працівників, в обов’язки яких буде входити прийом громадян та надання безпосередніх соціальних послуг, за  рахунок скорочення адміністративнго персоналу, приведе до підвищення якості роботи Міністерства.

Урядом вже ухвалено постанову, в якій передбачено створення 573 територіальних органів Державної служби зайнятості, серед яких налічується: 27 головних управлінь Державної служби зайнятості України в Автономній Республіці Крим, в областях, в Києві та Севастополі; та 546 управлінь Служби в районах, містах, районах у містах, міськрайонні, міжміські та міжрайонні.

«Зменшення кількості утворюваних територіальних органів з 636 існуючих центрів зайнятості до 573 досягнуто шляхом об'єднання або приєднання двох або більше центрів зайнятості. Це дозволить за рахунок зменшення адміністративного персоналу збільшити кількість працівників, які здійснюють прийом та надають соціальні послуги населенню», - зазначила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

За думкою Міністра, це міра повинна привести до підвищення якості роботи Служби зайнятості.

Довідка

Державну службу зайнятості створено згідно Указу Президента України «Про Державну службу зайнятості України» від 16 січня 2013 року. Державна служба зайнятості створюється на базі Державного центру зайнятості.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua