Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Матеріальна допомога молодим спеціалістам Друк
Новини
Середа, 17 липня 2013, 09:11

zanjatost-naselennjaВ останній редакції закону “Про зайнятість” впроваджено норми, які мають сприяти працевлаштуванню молодих спеціалістів та покращити соціальну ситуацію в українських селах. Про це нагадала Наталія Королевська, під час прес-конференції, яка відбулася після засідання Кабінету Міністрів України.

Норми, які закладено у законі "Про зайнятість", дозволяють молодим спеціалістам, із медичною або педагогічною спеціальністю, які уклали трудовий договір строком на три роки та більше, отримати матеріальну допомогу у розмірі 10 мінімальних зарплат - на даний момент це 11 140 гривень. Міністр соціальної політики впевнена, що такі міри будуть стимулювати молодь працювати в селі, та поліпшать загальну соціальну ситуацію у малих населених пунктах.

Наталія Королевська нагадала, що Урядом затверджено порядок, яким передбачається записувати до трудової книжки період стажування студентів, норму розроблено у Мінсоцполітики. У такий спосіб, вважає міністр, молодь не лише отримає практичний досвід після навчання, а й отримає документальне підтвердження цього. Це призведе до зросту конкурентоздатності молодих спеціалістів на ринку праці.

Загалом, закон “Про зайнятість населення” направлений на створення нових робочих місць та працевлаштування молодих працівників. Раніше, на нашому порталі нагадувалось про те, що згідно із новим законом, отримувати роботодавцем компенсацію у розмірі 100% ЄСВ, за умови працевлаштування працевлаштування молодих спеціалістів.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua