Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Боротьба за збільшення офіційної зарплати Друк
Новини
Субота, 20 липня 2013, 08:17

Міністерство соціальної політики України веде боротьбу, мета якої збільшити легальну зарплату в Україні. Про таке повідомила Наталія Королевська під час прес-конференції після круглого столу «Вдосконалення системи пенсійного забезпечення. Основні напрямки».

Як повідомляє Міністр, від "неофіційних" виплат зарплатні у першу чергу страждає працівник: він може недоотримати пенсію або при страховому випадку може недоотримати соціальні виплати. «Боротьба за збільшення легальної зарплати – це боротьба за забезпечення соціальних прав працівників. І роботодавець, який не сплачує соціальних внесків з зарплат, фактично обкрадає своїх співробітників», – наголосила Наталія Королевська.

Міністр зазначає, розмір середньої зарплатні за травень в Україні склав 3253 грн. «Я вважаю, що сьогодні цей показник не об’єктивний. Мінімальну зарплату у нас отримують майже 15% українців – близько 1,8 млн. На більшості з них, як ми розуміємо, роботодавці мінімізують податки та соціальні виплати, сплачуючи зарплату у конвертах», - сказала Міністр.

Наталія Королевська впевнена, що роботодавці, які платять переважно мінімальну зарплату мають ретельно перевірятись Міністерством доходів. «Роботодавці повинні відповідально ставитися до своїх працівників: підприємства мають здобувати прибуток не за рахунок кражі соціальних гарантій своїх співробітників», – підсумувала Міністр.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua