Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Доступність соціальних послуг Друк
Новини
Вівторок, 30 липня 2013, 08:08

Міністерство соціальної політики створило законопроект, щодо створення соціальної інспекції. Мета проекту - забезпечити громадянам України доступ до якісних соціальних послуг. Про таке розповіла Міністр соціальної політики України під час спілкування з пресою.

«Забезпечення українців якісними і доступними соціальними послугами є важливим елементом соціального захисту. Тому Мінсоцполітики розробило проект закону про створення соціальної інспекції, яка забезпечить ефективність використання кожної соціальної гривні», – обгрунтувала законопроект Наталія Королевська.

Соціальна інспекція - є інструментом, який має контролювати рівень якості соціальних послуг на внутрішньому рівні, та повинен впевнено запобігати порушенням прав громадян, запевнила Міністр соціальної політики.

«Ми прагнемо, аби людина не тільки на папері мала якісь права, а знала про ці права і могла їх реалізувати без над зусиль. І щоб органи та установи соціальної сфери допомагали людям у цьому, а не були додатковою перешкодою, яку потрібно здолати», – наголосила Наталія Королевська.

Також, Міністр відзначає, що роздрібнення соціальних послуг на три етапи надасть їм ефективності. За словами Міністра, першим етапом має бути поява громадянина у центрі надання соціальних послуг, при явці людині мають надати вичерпну інформацію який працює за принципом «єдиного вікна». Другим - отримання громадянином необхідної послуги без зайвої бюрократії, на основі інформації, що була отримана на першому етапі. Третім - перевірка соціальною інспекцією рівень якості надання послуг.

«Робота соціальних інспекторів сприятиме тому, щоб соціальна допомога була максимально адресною. Щоб її отримували ті, хто справді її потребує. Так це працює в усьому цивілізованому світі. Так має працювати в Україні», – підсумувала Наталія Королевська.

 

 

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua