Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Державна інспекція з питань праці знову виявила числені порушення Друк
Новини
Середа, 31 липня 2013, 10:26

trudova1Наталія Королевська, під час спілкування з пресою у Кабінеті Міністрів, сповістила: останнім часом Держінспекція з питань праці активізувалася у роботі, зокрема із недержавними підприємствами, стосовно питань погашення боргів по зарплатні. Під час чергової перевірки були зафіксовані порушення трудового законодавства на підприємстві «Донбасаеро».

«Наприкінці червня Територіальна державна інспекція з питань праці у Донецькій області провела перевірку авіакомпанії «Донбасаеро», під час якої було виявлено численні порушення законодавства про оплату праці, а також масове звільнення працівників. На момент проведення перевірки не розрахувалися із 689 звільненими працівниками», - доповіла Наталія Королевська.

Як розказала Міністр, ситуація, яка склалася на підприємстві спричинила заборгованість перед працівниками на суму 16 мільйонів гривень. Слід зауважити, що за останній місяць ця сума зменшилася на 2 мільйони гривень, за рахунок часткового розрахунку із робітниками.

«Оскільки в діях посадових осіб «Донбасаеро» вбачаються ознаки злочину, передбаченого статтею 175 Кримінального Кодексу України («Невиплата заробітної плати»), матеріали перевірки направлені до правоохоронних органів та вже внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань», - зазначає Міністр.

 

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua