Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
На київському заводі почали гасити заборгованість перед працівниками Друк
Новини
Четвер, 01 серпня 2013, 08:37

groshiЗавод «Генератор» виплатив своїм працівникам 3,8 мільйона гривень, що заборгував раніше через затримку заробітної плати. Порушення на київському підприємстві були зафіксовані під час чергової перевірки. Таку інформацію повідомив перший заступник Голови Держпраці Роман Зенов.

«На момент проведення перевірки робочою групи апарату Держпраці державне підприємство «Завод «Генератор» заборгувало 7,3 млн. грн.. своїм працівникам. На виконання нашого припису щодо усунення виявлених порушень адміністрація підприємства виплатила працівникам 3,84 млн. грн. Також складено графік погашення заборгованості. Передбачається, що заборгованість по заробітній платі буде повністю ліквідовано до 1 грудня», - підсумував Роман Зенов.

Перевірки на заводі «Генератор» відбувалися з 26 березня по 15 квітня, під час цих перевірок інспекторами було зафіксовано багато порушень трудового законодавства. В тому числі, працівникам не виплачували зарплатню у день звільнення, таким чином керівники підприємства порушували статтю 116 Кодексу законів про працю. Зокрема, на підприємстві не вчасно виплачували зарплату та відпускні.

Раніше, у Міністерстві соціальної політики України підсумували, що з початку року, на державних підприємствах, скоротилися борги на 16,2%, на недержавних на 42,8%.

Відділ кадрового аудиту
порталу "Все про трудове право"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua