Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
З 1 жовтня на 50% підвищено заробітну плату робітників бібліотек Друк
Новини
П'ятниця, 02 жовтня 2009, 09:28

Уряд з 1 жовтня 2009 року підвищує на 50% заробітну плату працівникам бібліотек. Про це заявила Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко на засіданні Уряду.

«Є певні категорії людей в бюджетній сфері, яких потрібно підтримати невідкладно. І тому ми прийняли рішення з 1 жовтня всім працівникам бібліотек підвищити заробітну плату на 50%. Ми зобов’язані підтримати тих людей, які є нашим скарбом», - зауважила Глава Уряду.

Крім того, за словами Юлії Тимошенко, з 1 січня 2010 року з бюджету країни виділятимуться фінансові ресурси на виплату працівникам бібліотек допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань: «Це передбачено законами України, але жодного разу не було передбачено в бюджетах. Це 230 млн. грн., які ми передбачили і збережемо в бюджеті на наступний рік при розгляді у Верховній Раді».

Прем’єр-міністр повідомила, що Уряд у бюджеті на 2010 рік також передбачив близько 300 млн. грн. на ремонти бібліотек, переоснащення приміщень тощо.

«Для нас цей напрямок мусить бути головним», - наголосила Юлія Тимошенко і додала, що вже в цьому році Уряд виділить всі необхідні фінансові ресурси для поповнення бібліотеками своїх фондів та для оформлення передплати на всю необхідну періодичну літературу.

Очікується, що під час сьогоднішнього засідання Уряду буде ухвалено низку рішень для врегулювання роботи бібліотечного господарства.

Крім того, з нагоди професійного свята, Юлія Тимошенко під час засідання нагородила відзнаками Кабінету Міністрів найкращих працівників галузі.

Вітаючи всіх бібліотекарів країни зі святом, Прем’єр-міністр зазначила: «В бібліотеках працюють ті люди, які віддані своїй справі, своїй професії, які не зважаючи ні на які складнощі і труднощі забезпечують роботу бібліотек на найвищому рівні».

 

За матеріалами www.kmu.gov.ua

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua