Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Уряд збільшив на 50% посадові оклади листонош Друк
Новини
П'ятниця, 09 жовтня 2009, 22:01

Уряд з 1 жовтня 2009 року збільшив на 50% посадові оклади усім листоношам. Про це Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила на III Всеукраїнському форумі працівників поштового зв’язку.

«Це буде тим кроком, який дасть можливість захистити працю листонош», - зазначила Юлія Тимошенко та додала, що відповідна постанова прийнята на засіданні Уряду 7 жовтня. Крім того, Глава Уряду зазначила, що цією постановою передбачається компенсація Укрпошті фінансових ресурсів, недоотриманих від надання послуг.

Юлія Тимошенко відзначила, що на сьогодні їй надходять скарги від листонош стосовно того, що їх переводять на скорочений робочий день і як наслідок від зарплати залишається мінімум, на який не можна прожити.

Глава Уряду запропонувала керівнику Укрпошти позбутися такої практики, коли листоноші залучаються до роботи зі скороченим графіком і відповідно меншою зарплатнею. «Я вважаю, що з цією практикою потрібно покінчити», - зауважила Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, шо в Укрпошті працює більше 100 тисяч працівників.

 

За матеріалами 

Мінпраці та Укрпошти

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua