Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Заборгованість із заробітної плати станом на 09.10.2009 року скоротилася на 9% Друк
Новини
Понеділок, 19 жовтня 2009, 11:43

На обліку у центрах зайнятості за оперативними даними перебуває 553 тис. безробітних. Це менше ніж на 1 січня 2009 року на 323 тис. Про це Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова повідомила журналістам на брифінгу у Клубі Кабміну.

За  її словами, завдяки злагодженій роботі Уряду і Державного центру зайнятості за 9 з половиною місяців працевлаштовані практично понад півмільйона громадян. Ще 210 тисяч – отримали нову спеціальність і теж працевлаштовані.

Міністр також поінформувала, що в  Україні заборгованість із заробітної плати станом на 9 жовтня 2009 р. становить 1 млрд. 475 млн. грн. –  це на 9% менше, ніж на 1 вересня 2009 р. За її словами, заборгованість із зарплати на економічно активних підприємствах зменшилась на 11%.

„Заборгованість із зарплати на державних підприємствах зменшилась майже в два рази і становить зараз 89 млн. грн. Такі дані підтверджують позитивну тенденцію зменшення зарплатних боргів”, - підкреслила урядовець.

Міністр також запевнила, що усі пенсії будуть виплачені вчасно і в повному обсязі. Фінансування пенсій відбувається згідно з графіком, на сьогодні уже профінансовано 74,8% місячної потреби на пенсійне забезпечення за жовтень.

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua