Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Більше 2 000 топ-менеджерів не можуть виїхати за межі України через борги по заробітній платі Друк
Новини
Четвер, 12 листопада 2009, 13:54

Про це повідомив у вівторок міністр юстиції України Микола Онищук. "Ми передаємо виписку із судових рішень органам прикордонних служб, і це є підставою для відмови таким керівникам підприємств у виїзді за межі України навіть за наявності віз та проїзних квитків", - зазначив він.

За словами міністра, виконавча служба направила до судів понад 8 тис. подань на тих керівників підприємств, що мають борги з виплати зарплати.

"На даний момент 4 тис. 866 таких подань розглянуто та задоволено 2682 подання", - підкреслив міністр. Він також висловив переконання в тому, що такий захід - звернення виконавчої служби до судів про заборону виїжджати за кордон керівникам підприємств, у яких є заборгованість з виплати заробітної плати - дуже ефективний для впливу на керівників.

Нагадаємо, що станом на 1 жовтня 2009 року становить 1 679 млн.грн., що майже удвічі більше, ніж в попередньому році.

 

За матеріалами газети "Дело"

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua