Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
З днем працівників сільського господарства! Друк
Новини
Неділя, 15 листопада 2009, 13:31
З днем працівників сільського господарства!

Це професійне свято професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

Відзначається воно щорічно у третю неділю листопада згідно з Указом Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року № 428/93.

На підтримку    ініціативи    працівників    агропромислового комплексу України 

п о с т а н о в л я ю :

Встановити в Україні професійне свято працівників  сільського господарства, підприємств   по   переробці   сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих   підприємств   і   організацій  агропромислового комплексу України - День працівників сільського господарства,  яке відзначати щорічно у третю неділю листопада.


Сільське господарство - не тільки унікальні і безцінні дарунки природи, але й важка щоденна праця, спрямована на збереження та примноження національного скарбу.

Від щирого серця вітаємо з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та сприятливих умов для розвитку та підтримки сільського господарства України!

 
З повагою та вдячністю за Вашу працю,

портал Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua