Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Уряд України запропонував 10-денні канікули для святкування Нового року та Різдва Друк
Новини
Середа, 18 листопада 2009, 19:44

З метою створення сприятливих умов для святкування, а також раціонального використання робочого часу розпорядженням Кабінету Міністрів України рекомендується переносити робочі дні для працівників, яким установлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю.

Уряд України рекомендує керівникам підприємств, установ та організації з 5-денним робочим тижнем зробити різдвяні канікули строком 10 днів шляхом перенесення декількох робочих днів.

Зокрема, рекомендовано перенести робочі дні

  • з понеділка 4 січня на суботу 16 січня,
  • з вівторка 5 січня – на суботу 30 січня,
  • з середи 6 січня – на суботу 13 лютого,
  • з п’ятниці 8 січня – на суботу 27 лютого.

Як роз’яснюється Листом Міністерства праці та соціальної політики України від 25.08.2009 р. N 9681/0/14-07/13 "Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2010 рік" розпорядження Уряду про перенесення робочих днів має рекомендаційний характер, рішення про перенесення робочих днів ухвалюється роботодавцем самостійно через видання наказу чи іншого розпорядчого документа.

Крім того, Уряд рекомендує перенести робочий день з понеділка 23 серпня перенести на суботу 21 серпня 2010 року, що пов’язано із святкуванням Дня Незалежності 24 серпня.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua