Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Заборгованість по виплаті заробітної плати на 1 листопада складає 8% фонду оплати праці Друк
Новини
Четвер, 26 листопада 2009, 14:03

За даними Деркомстату України рівень заборгованості по виплаті заробітної плати станом на 1 листопада 2009 року скоротився на 0,5% у порівнянні з показниками станом на 1 жовтня цього ж року та становить 1 671 млн.грн. Заборгованість по виплаті заробітної плати становить 8% фонду оплати праці за жовтень поточного року. При цьому 27,9% цієї суми складає заборгованість по виплаті заробітної плати підприємств-банкрутів.


Загальне скорочення заборгованості по виплаті заробітної плати на 1 листопада 2009 року відбулося за рахунок скорочення заборгованості в Донецькій області на 15,9 млн. грн. (якщо на 1 жовтня питома вага даного регіону в загальній суммі заборнованості по виплаті заробітної плати становила 18,8%, то на 1 листопада цей показник зменшився до 17,9%), а також за рахунок скорочення у Луганській області та м.Київі на 28,8 та 5,2 млн. грн. відповідно.

У порівнянні до аналогічних показників минулого року рівень заборгованості по виплаті заробітної плати зріс майже у 2 рази або на 822 млн. грн.

Нагадаємо, що 9 жовтня 2009 року Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова повідомила журналістам на брифінгу у Клубі Кабміну, що в  Україні заборгованість із заробітної плати станом на 9 жовтня 2009 р. становить 1 475 млн. грн. –  це на 9% менше, ніж на 1 вересня 2009 р. Цікаво, звідки до міністерства надходять такі данні, адже терміни подання звітності, що містять таку інформацію 10 та 20 число календарного місяця, що слідує за звітним.

 

Аналітичний відділ 

порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua