Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Тимошенко обіцяє роботодавцям «веселі» часи: мало платять Друк
Новини
П'ятниця, 04 грудня 2009, 14:27

Кабінет Міністрів України обіцяє зробити все, щоб у 2010 році на заробітну платню роботодавці направляли 50% виручки підприємства. Про це Прем‘єр-міністр України Юлія Тимошенко, коли відкрила засідання уряду.

Зокрема, Юлія Тимошенко підкреслила, що у розвинених країнах заробітна платня складає до 50% виручки підприємства, а в Україні це 18-23%. "Ми повинні у 2010 році дійти до рівнів, як у нормальних цивілізованих країнах світу, до 50%. Я вважаю, по завершенню кризи це буде вірно та логічно", - сказала голова уряду.

Ю.Тимошенко також ініціює збільшення у 2010 році пенсій до рівня 60% середньої зарплати за попередні роки трудового стажу. "Криза йтиме на спад. У другій половині 2010 року ми забудемо про кризу", - підкреслила Прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що за даними держкомстату за січень-жовтень 2009 року обсяг нарахованого фонду оплати праці становив 205,0 млрд. грн., обсяг реалізованої промислової продукції (робіт, послуг) без ПДВ та акцизного збору за аналогічний період становив 464,6 млрд. грн.
 

За матеріалами ЛIГАБiзнесIнформ

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua