Опитування

Чи готові Ви звернутися до суду у разі порушення Ваших трудових прав?
 
Через заборгованість з виплат зарплати звільнено директора Друк
Новини
Середа, 13 січня 2010, 19:05

Харківський електромеханічний завод - позов директора до судуЧерез заборгованість з виплати заробітної плати працівникам підприємства Міністр промислової політики Володимир Новицький звільнив із займаної посади директора Державного підприємства «Харківський електромеханічний завод» Олександр Задорожній.

Як повідомляє прес-служба Мінпромполітики України основною причиною рішення про звільнення стало не виконання умов контракту керівником підприємства, а саме - велика заборгованість із виплати заробітної плати. Звільнення оформлено Наказом Міністра промислової політики України Володимира Новицького від 31 грудня 2009 року № 226-Д.

На 12 січня 2010 року було заплановано офіційне представлення виконуючого обов’язки директора підприємства – Василя Криласа, який з травня 2009 року займав посаду заступника начальника виробничо-диспетчерського управління ДП завод «Електроважмаш».

Як вважає Олександр Задорожний, звільнення директора, який офіційно знаходиться на лікарняному, є незаконним. В зв’язку з чим 6 січня 2010 він зробив позов до суду Московського району міста Харків. Позов до суду було прийнято та навіть видано постанову, яка забороняє перешкоджати виконанню обов’язків Олександром Задорожнім або тими, кого він уповноважив.

Наразі в Міністерстві промислової політики політики ведеться робота, щодо проведення конкурсного відбору на посаду директора Державного підприємства «Харківський електромеханічний завод».

 

Нагадаємо, що рівень заборгованості по виплаті заробітної плати станом на 1 грудня 2009 року скоротився у порівнянні з показниками попереднього періоду та становить 1 641 млн.грн., при цьому 124,7 млн.грн. становить заборгованість по виплаті заробітної плати економічно активних державних підприємств.

Відділ кадрового аудиту
Порталу Трудове право

 

 
Template Design ah-68 | Copyright © 2010 by Honcharuk and Partners Law Firm

Матеріали, опубліковані на сайті, взято з відкритих джерел, підготовлено працівниками порталу Трудове право або придбано на комерційних засадах.

Використання матеріалів порталу Трудове право можливо лише за умови зазначення джерела такого матеріалу, тобто гіперпосилання www.trudovepravo.com.ua